В районі Мар’їнки підірвалися троє військових
Ілюстрація на тему "втрати". Фото Дмитра Муравського

6 лютого, під час висування на позиції троє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил підірвалися.

Про це повідомляє пресцентр штабу Операції об’єднаних сил.

Від отриманих поранень двоє захисників – загинули, за життя третього борються медики.

На місці події працює керівний склад військової частини та робоча група військової служби правопорядку. Обставини з’ясовуються.

Як повідомлено, в районі населеного пункту Новомихайлівка підірвалися військові 28 ОМБр під час висування на взводний опорний пункт.

Загинув старший солдат Назарій ПОЛІЩУК та солдат Олексій ПОДВЕЗЕННИЙ.

Старший солдат Назарій ПОЛІЩУК та солдат Олексій ПОДВЕЗЕННИЙ

Також, внаслідок обстрілу окупаційними силами позицій ЗСУ зі стрілецької зброї поблизу Пісків, отримав вогнепальне поранення один український захисник.

Воїна оперативно доправлено до лікувального закладу, де йому надається необхідна медична допомога.

Про дії російсько-окупаційних військ повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

«Командування Об’єднаних сил висловлює глибокі й щирі співчуття рідним та близьким загиблих воїнів», – йдеться у повідомленні ООС.

Також, 6 лютого, неподалік населених пунктів Новозванівка та Південне бойовики здійснили кілька прицільних пострілів по позиціях ЗСУ зі стрілецької зброї.

Внаслідок ворожого обстрілу двоє українських воїнів отримали вогнепальні поранення.

5 лютого міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє про різке загострення ситуації на Донбасі за останній тиждень.

4 лютого поблизу Торецька було поранено українського воїна. Зараз стан бійця стабільний.

Ілюстрація до новини. ООС (В районі Мар’їнки підірвалися троє військових)

Також нещодавно окупаційні сили Росії застосували переносну реактивну установку «Град-П» при обстрілі позицій ЗСУ біля Авдіївки.

Тоді українська місія продемонструвала іноземним дипломатам фотодокази місця вибуху та фрагмент хвостової частини 122-мм ракети від «Град-П».

2 лютого в районі ТОРЕЦЬК снайпер окупаційних сил Росії важко поранив військовослужбовця ЗСУ. Не зважаючи на надану допомогу, військовий Збройних сил України помер в лікарняному закладі.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text