У ЗСУ вже 449 хворих на COVID-19
Евакуація захворілого на COVID19 Фото: Командування Медичних сил ЗСУ

У ЗСУ, станом на 18 серпня, вже 449 хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Про це йдеться у повідомленні Командування Медичних сил ЗСУ у Facebook.

Стан здоров’я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування.

За минулу добу було зареєстровано 35 нових випадків захворювання. З них у закладах охорони здоров’я перебуває 9 осіб.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 26 осіб.

Дії медичного персоналу ЗСУ під час підозри на захворювання COVID-19

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 702 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі три доби – 86 осіб.

Всього за час пандемії одужало від коронавірусу 785 осіб, летальних випадків – 6.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text