Нацгвардійців, які охороняли ЧАЕС вивезли окупанти, – міський голова Славутича

Нацгвардійців, які охороняли ЧАЕС вивезли окупанти, – міський голова Славутича
ЧАЕС

Нацгвардійців, які з першого дня окупації перебували в полоні у росіян, вивезли з ЧАЕС.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Юрія Фомічева, міського голову Славутича.

Він повідомив, що росіяни пішли з Чорнобильської АЕС, але нацгвардійців забрали з собою.

“Ворог від’їжджає, ми не знаємо достовірно куди іде цей рух, але ми бачимо і знаємо одне, що з Чорнобильської АЕС були забрані наші хлопці, наші нацгвардійці, які з першого дня були в полоні на АЕС, які охороняли її, – сказав Фомічев у своєму відеозвернені.

Раніше він повідомляв, що окупанти пішли в сторону Білорусі і відійшли більше ніж на 40 км. Зі слів Фомічева росіяни виходили великою колоною з села Михайло-Коцюбинське.

Нагадаємо, в Енергоатомі підтвердили інформація про те, що росіяни, які захопили Чорнобильську АЕС та інші об’єкти в Зоні відчуження, двома колонами рушили у бік українсько-білоруського кордону.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text