Бойовики відкривали вогонь біля Зайцевого та Веселого
Бойовик РФ з АГС-17. Фото з відкритих джерел

Сьогодні, 13 жовтня 2020 року, бойовики російсько-терористичних військ відкривали вогонь біля Зайцевого та Веселого на Донбасі.

Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Олександр Мотузяник.

Обстріли велись з ручного та автоматичного гранатометів.

Жодних втрат чи руйнувань у результаті цих обстрілів не було, тому у відповідь вогонь наші військові не відкривали.

«Від початку поточної доби станом на 12.00, російсько-окупаційні війська порушили режим тиші двічі. Після опівночі на Луганському напрямку противник зробив три постріли із ручного протитанкового гранатомета в районі населеного Зайцеве, а о 10.10, зі сторони с. Веселе зафіксовано застосування окупантами автоматичного гранатомету», – повідомив речник.

АГС-17 - 30-мм станковий автоматичний гранатомет. Фото з відкритих джерел

З початку оголошення чергового перемир’я останнім часом бойовики активізовують свою незаконну діяльність на різних ділянках фронту.

Так 2 жовтня наші зафіксували чотири порушення режиму припинення вогню. В районі Авдіївки бойовики застосували гранатомети різних систем.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text