ЗСУ знищили рідкісну самохідну бомбометну установку РБУ-6000
Ворожа самохідна бомбометна установка. Фото: 45ОАБр

Українські військові знищили рідкісну російську реактивно-бомбометну установку РБУ-6000 на базі вантажівки.

Відповідне відео опублікувала пресслужба 45-ї окремої артилерійської бригади.

На кадрах, що їх зробила аеророзвідка підрозділу, показаний рух вантажівки, на яку встановлена бомбометна установка РБУ-6000.

Її розробили для встановлення на надводні кораблі та знищення підводних човнів.

Але через брак артилерійських систем на передовій росіяни почали встановювати корабельне озброєння на сухопутну техніку.

Самохідний бомбомет виявили у тісній співпраці з 80 окремою десантно-штурмовою бригадою.

Установку знищили у тимчасово окупованому місті Бахмут Донецької області за координатами 48.577383, 37.993591.

РБУ-6000 встановлюють як на вантажівки, так і на транспортери МТ-ЛБ і танки.

Росіяни встановили реактивний бомбомет РБУ-6000 на “Урал”

Перші світлини зі встановленим бомбометом на МТ-ЛБ опублікували у вересні 2023 року.

З часом також опублікували фото встановленого на танк Т-80Б цього бомбомета, що, ймовірно, належить підрозділу морської піхоти ВМФ РФ.

Але на цьому росіяни не зупинилися та встановили його на вантажівку «Урал», яку помітили в тимчасово окупованому Алчевську, що на Луганщині.

Світлину з цією установкою опублікували у січні 2024 року.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text