ЗС Азербайджану вийшли до «дороги життя» у Карабасі
Дорога Лачин-Шуши

ЗС Азербайджану вийшли до «дороги життя» у Нагірному Карабасі, котра сполучає місто Шуши та Лачин.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Інформація про це з’явилась в ході ідентифікації геолокації відео від підконтрольних Вірменії збройних формувань у Нагірному Карабасі.

На оприлюднених кадрах відзнятих за допомогою безпілотного літального апарату «Орлан-10» кадрах зафіксовано артилерійський удар по групі піхоті в ході бойових дій у Нагірному Карабасі:

Кадри міністерства оборони Росії по яким можна ідентифікувати роботу саме безпілотних літальних апаратів «Орлан-10»:

Порівняння інтерфейсів на кадрах підконтрольних Вірменії збройних формувань у Нагірному Карабасі та російських збройних сил:

Повернемось до відео опублікованому «міністерством оборони Арцаху» де йде зйомка з БПЛА та фіксує пересування групи піхоти у гірській місцевості, що виходить до автомобільної дороги.

У соціальній мережі Twitter користувач Hamid Khalfaguliyev за моментом на 0:50 на цьому відео точно ідентифікував геолокацію:

Тобто підтверджено, що ЗС Азербайджану вийшли до «дороги життя» у Нагірному Карабасі в координатах: 39.7380556, 46.7169444.

Перед цим азербайджанські війська були помічені у 5 км від стратегічного міста Шуши, так як знаходиться в декількох кілометрах від «столиці НКР» Степанакерта і займає висоту над ним. В першу війну (1992-1994) з Шуши прямою наводкою наносилися удари по столиці Нагірного Карабаху.

Загальна ситуація у Нагірному Карабасі на інтерактивній мапі від Українського мілітарного порталу:

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text