В Іраку загинуло двоє американських військових

В Іраку загинуло двоє американських військових
Евакуація поранених гелікоптером Фото: AP

Вчора в Іраку загинуло двоє американських військових, що здійснювали підготовку іракських бійців у протидії «Ісламській Державі».

Про це повідомляє Голос Америки.

Щодо обставин смерті, повідомляється, що їх вбивство сталось у момент супроводу та консультації іракських сил безпеки в рамках місії зі знищення терористів «Ісламської Держави».

Точне місце загибелі не повідомляється за виключенням інформації про «гірські області північного та центрального Іраку».

Так само не розкриваються імена загиблих поки сповіщення про подію не отримають їх найближчі родичі.

Тренування іракських бійців

Зараз в Іраку перебуває більше 5000 американських військових, котрі здійснюють підготовку іракських військових, що протидіють «Ісламській Державі»

У січні 2020 року Іран здійснив ракетний удару по військових базах США в Іраку, тоді в наслідок ракетної атаки ніхто не постраждав.

Відповідальність за удари взяв на себе іранський Корпус вартових ісламської революції (КВІР). Атака відбулася на тлі поховання іранського генерала Касема Сулеймані, командувача спецпідрозділу КВІР “Аль-Кудс”, який загинув внаслідок американського ракетного удару.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text