У Польщі заговорили про збільшення військ удвічі

У Польщі заговорили про збільшення військ удвічі
Парад до дня польської армії 15 серпня 2018 року Фото: AP Photo/Alik Keplicz

В міністерстві оборони Польщі мають намір збільшити чисельність національних збройних сил вдвічі – до понад 200 тисяч осіб

Про це Польському радіо заявив міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак

Станом на сьогодні польська армія налічує понад 100 тисяч бійців.

За словами Блащака, одним із його пріоритетів є збільшення чисельності армії.

“У нас повинно бути принаймні 200 тисяч. Я переконаний, що польська армія повинна нараховувати ще більше солдатів, бо це є гарантом безпеки. Кожен із нас, польок і поляків, може розвиватися тільки тоді, коли Польща в безпеці”, – сказав він.

Збільшити чисельність вдвічі заплановано за допомогою кампанії “Стань солдатом Республіки Польща”.

Ця програма була започаткована Міністерство національної оборони Польщі 14 жовтня 2018 року. Кампанія має збільшити чисельність польської армії, представляючи реалії військової служби самими солдатами в прямих розмовах із зацікавленими та заохочуючи їх приєднатися до армії.

Окрім збільшення національного війська, Польща також веде переговори зі США по збільшенню їх військ у країні.

Також у місті Ожиш розташований один з багатонаціональних батальйонів НАТО у Балтії.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text