Прикордонник захворів на коронавірус
Український військовий та медичні служби. Фото: ЗСУ

Зафіксовано випадок захворювання на COVID-19 серед військовослужбовців Держприкордонслужби.

Про це повідомляють у пресцентрі ДПСУ.

Загалом, на 07.00 16 квітня в Збройних Силах України зареєстровано 28 випадків захворювання на COVID-19.

Прикордонник одного з підрозділів в Закарпатській області ще декілька днів тому був госпіталізований до центральної районної лікарні, військовому провели два тести, другий підтвердив наявність захворювання на COVID-19.

Встановлюється коло всіх осіб з ким прикордонник контактував.

Командування Медичних сил ЗСУ повідомляє, що за добу підтверджено 5 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Перевірка на наявність вірусу у військового ЗСУ. Фото: ДПСУ

Вірус виявлено у військового Чернівецького гарнізону, що на початку квітня мав контакти з особами, які прибули з закордону та мали діагнозом ГРЗ.

Виявлено у трьох військовослужбовців різних військових частин Запорізького гарнізону що з 09.04.2020. знаходилися на самоізоляції у зв’язку з контактом з інфікованою особою.

У працівника ЗСУ Харківського гарнізону, що з 13.04.2020 відповідно рекомендацій сімейного лікаря знаходилась на амбулаторному лікуванні з діагнозом ГРЗ.

Відзначається, що найчастіше інфекція поширюється під час зустрічей з найближчими людьми, що не входять до кола осіб, з якими громадяни спілкуються щодня або мешкають разом.

Читайте також: «Сокаль» підготували для боротьби з коронавірусом

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text