
“Планується … майже $ 10 млн, щоб побудувати цей національний центр підготовки кадрів для таджицьких збройних сил”, – сказав посол США. “Якщо буде потрібно, ми могли б направляти фахівців для допомоги в навчанні”, – додав він, відповідаючи на питання про можливу присутність американських військових в Таджикистані. Новий об’єкт “Національний навчальний центр” Каратаг “буде розташований приблизно в 45 кілометрах від столиці і, як планується, відкриється в 2011 році, сказав К. Гросс, відзначивши, проте, що відповідні контракти між двома країнами до цих пір не підписані. США в даний час мають військові бази, центри або ж здійснюють військові програми в Грузії, Азербайджані та Киргизстані.
Підтримати нас можна через:
Приват: 5169 3351 0164 7408 PayPal - [email protected] Стати нашим патроном за лінком ⬇
Підпишіться на розсилку наших новин
або на наш Телеграм-канал
Дякуємо!
ви підписалися на розсилку наших новин