
За словами співрозмовника, тільки протягом четверга вигоріло близько 1 тис га лісу.
Разом з тим, в Головному управлінні МНС у Дніпропетровській області дану інформацію не підтверджують.
За даними прес-служби відомства, штаб з гасіння пожежі перенесено в інше місце через посилення вітру.
За різними даними, на гасінні пожежі працює понад 800 осіб, з них 158 бійців МНС, а також військовослужбовці та працівники Держкомлісгоспу.
Також у ліквідації пожежі задіяно 35 одиниць техніки.
Водночас, як повідомляє прес-служба Внутрішніх військ України, понад 200 військовослужбовців зі складу військово-оперативного резерву було додатково направлено на ліквідацію лісових пожеж під Павлоградом, де зосереджено низку хімічних підприємств.
Ці заходи здійснюються на прохання мера Павлограда, оскільки вогонь не вдалося локалізувати в Павлоградському лісництві власними силами МНС і місцевого гарнізону внутрішніх військ.
Підтримати нас можна через:
Приват: 5169 3351 0164 7408 PayPal - [email protected] Стати нашим патроном за лінком ⬇
Підпишіться на розсилку наших новин
або на наш Телеграм-канал
Дякуємо!
ви підписалися на розсилку наших новин