У Силах логістики померло троє військових
Ілюстрація на тему "втрати". Фото Дмитра Муравського

У Силах логістики Збройних Сил України з наразі невідомих причин померло троє військових.

Про це повідомляє пресслужба Командування у Facebook.

Їх тіла було виявлено поза межами військової частини, у помешканні де вони винаймали житло.

За результатами попереднього огляду, ознак насильницької смерті та фізичного впливу до загиблих військовослужбовців не виявлено.

«8 жовтня 2020 під час ранкового шикування в одній із військових частин Командування Сил логістики ЗС України було виявлено відсутність трьох військовослужбовців військової служби за контрактом», – йдеться у повідомленні Командування Сил логістики ЗСУ

Ілюстрація до новини (Втрати)

За даним фактом командуванням військової частини негайно повідомлено правоохоронні органи та Військову службу правопорядку у ЗС України. Наразі тривають слідчо-оперативні дії із встановлення причин та обставин загибелі військовослужбовців.

Командування Сил логістики ЗС України висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих військовослужбовців.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text