У Святогірську завершують зведення корпусу госпіталю для реабілітації ветеранів АТО/ООС.
Про це повідомили в Донецькій облдержадміністрації.
Роботи відбуваються у рамках президентського проєкту «Велике будівництво».
Нова будівля має чотири поверхи, загальна площа приміщень – 3,5 тисячі квадратних метрів.
Станом на сьогодні будівельні роботи майже закінчені, відбуваються пусконалагоджувальні роботи по обладнанню та підведення комунікацій, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Колесник.
У 2020 році, відповідно до проєкту, для відділення фізичної та реабілітаційної медицини проведено закупівлю медичного та технологічного обладнання на загальну суму 34,2 млн грн.
Будівництво нового корпусу ветеранів АТО/ООС розпочалось у 2019 році, коли з обласного бюджету виділено 40 млн гривень на які має бути зведена будівля та укритий дах.
У новому корпусі пацієнтам надаватимуть діагностичні послуги, проводитимуть фізіотерапевтичні та реабілітаційні процедури, функціонуватиме басейн, операційний блок для проведення операцій поліклінічного впливу.
Для повного відновлення та повернення учасників бойових дій до повноцінного громадського життя потрібна професійна допомога реабілітологів, масажистів та психоаналітиків, – розказав Володимир Колесник.
Відділення фізичної та медичної реабілітації будується з метою комплексного надання послуг з реабілітації за кошти обласного бюджету.
Луганську ОДА пікетували ветерани АТО/ООС
Зараз у госпіталі облаштовано 180 ліжок: 80 терапевтичних, 40 кардіологічних та 60- неврологічних. Відкриття нового корпусу дозволить розширити спектр послуг та підвищити якість обслуговування пацієнтів.
Підтримати нас можна через:
Приват: 5169 3351 0164 7408 PayPal - [email protected] Стати нашим патроном за лінком ⬇
Підпишіться на розсилку наших новин
або на наш Телеграм-канал
Дякуємо!
ви підписалися на розсилку наших новин