Мі-24 знищили нафтобазу на території Росії – звинувачують ЗСУ

Мі-24 знищили нафтобазу на території Росії – звинувачують ЗСУ
Пожежа на нафтобазі у Бєлгороді. Квітень 2022

У російському місті Бєлгород, який розташований неподалік кордону з Україною, відбулися вибухи та сталася велика пожежа на нафтобазі.

Про це інформує Мілітарний.

У п’ятницю вранці, 1 квітня, про це повідомив голова Білгородської області РФ В’ячеслав Гладков, повідомляє Укрінформ.

“Сталася пожежа на нафтобазі в місті Бєлгород. Усі екстрені служби виїхали на місце. Вживаються заходи щодо її ліквідації”, – написав він.

Згодом губернатор області звинуватив українських військових в авіаударі.

“Пожежа на нафтобазі сталася внаслідок авіаудару з двох гелікоптерів Збройних сил України, які зайшли на територію Росії на низькій висоті. Жертв немає. Для ліквідації пожежі все є. МНС намагається локалізувати пожежу у максимально короткий період. Населення нічого не загрожує”, – написав він.

У соцмережах також з’явилися відео з парою ударних гелікоптерів Мі-24, які наносять ракетний удар по нафтобазі.

Нині відомо, що внаслідок події постраждали двоє працівників бази.

Мешканців трьох прилеглих вулиць переселяють.

Нагадуємо, що 29 березня, на території Білгородської області росії прогриміли вибухи на складі боєприпасів. Інцидент стався у районі села Красний Октябрь.

Повідомлялося, що було поранено чотирьох військовослужбовців російської армії.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text