У ніч на 22 червня Сили оборони уразили ангари з військовою технікою у тимчасово окупованому Криму, у місті Феодосія, що, ймовірно, належать штурмовому полку ВДВ.
Фотографії наслідків ураження опублікував Telegram-канал «Крымский ветер».
Уражений об’єкт розташований на території колишнього 13-го військового містечка. Ще до початку повномасштабного вторгнення російські військові збудували там ангари для техніки.
Кому саме належить цей об’єкт, достовірно невідомо, однак впритул до нього розташований пункт постійної дислокації 56-го десантно-штурмового полку.
Внаслідок атаки всередині одного з ангарів сталася пожежа, яку зафіксував супутниковий моніторинговий сервіс FIRMS. На опублікованих фото видно згорілі військові вантажівки.
Нагадаємо, що в ніч на 21 червня, під час масованої атаки БпЛА на Крим, Сили оборони уразили позиції зенітно-ракетного комплексу С-300/С-400 на мисі Зюк у районі села Курортне на азовському узбережжі Керченського півострова.
Крім того, моніторинговий сервіс зафіксував пожежу на території військової частини 98546, що належить 630-му окремому шляховому залізничному батальйону, у місті Керч.
Підтримати нас можна через:
Приват: 5169 3351 0164 7408 PayPal - [email protected] Стати нашим патроном за лінком ⬇
Підпишіться на розсилку наших новин
або на наш Телеграм-канал
Дякуємо!
ви підписалися на розсилку наших новин