Сили оборони атакували Старобешівську ТЕС поблизу окупованого Донецька

Сили оборони атакували Старобешівську ТЕС поблизу окупованого Донецька
Момент вибуху на Старобешівській ТЕС. 12/11/2025. Фото: Exilenova+

Сили оборони України атакували Старобешівську ТЕС у селищі Новий Світ Донецької області.

Відповідне відео з атакою на об’єкт опублікував телеграм-канал Exilenova+.

Станція має заявлену електричну потужність близько 2300 МВт та є головним об’єктом енергопостачання на окупованих територіях.

Момент атаки потрапив на відео місцевого жителя, яке стало підтвердженням вогневого ураження ТЕС. Водночас у телеграм-каналі керівника Центру вивчення окупації Петра Андрющенка повідомили, що об’єкт «вийшов із чату».

Варто зауважити, що Сили оборони України почали активніше бити по енергетичних об’єктах як Росії, так і окупованих територій, які використовуються ворогом у своїх цілях — насамперед для підтримки власних сил.

Так, нещодавно безпілотники 422-го батальйону Сил безпілотних систем ЗСУ завдали удару по енергетичній інфраструктурі окупованих Бердянська та Мелітополя, яку ворог використовував у своїх цілях.

Старобешівська ТЕС. Фото: Google Maps

Водночас удари завдаються й безпосередньо по території Росії. Так, у ніч із 4 на 5 листопада дрони атакували об’єкт енергетичної інфраструктури біля російського міста Владимир — ним стала високовольтна підстанція «Владимирська».

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text