Росіяни будують насипний міст поблизу міста Генічеськ, який має з’єднати тимчасово окуповані райони Херсонщини з анексованим Кримом.
Про це свідчить супутниковий знімок компанії Vantor, який опублікував Джордж Баррос (George Barros) — OSINT-дослідник та представник Інституту вивчення війни (ISW).
Цей шлях веде до Арабатської стрілки та є частиною російської сухопутної логістики на півдні.
Споруду зводять безпосередньо біля автомобільного мосту, який був пошкоджений серією ударів українських дронів.
Він має забезпечити рух автотранспорту, передусім вантажівок, що забезпечують логістику постачання як на тимчасово окупований півострів, так і на південь материкової України, де російські окупанти продовжують наступ.
На фото, зроблене 21 червня, також видно понтонну переправу для автівок з іншого боку стаціонарного пошкодженого мосту, її росіяни розгорнули кілька тижнів тому.
Однак понтонна переправа залишається вразливою для ударів українських безпілотників з потужною бойовою частиною.
Тому вочевидь російські окупанти вирішили побудувати нову стаціонарну споруду, яку, як вони сподіваються, буде легше ремонтувати після наступних ударів Сил оборони України.
Напередодні в ГУР показали, як оператори дронів Департаменту активних дій знищують вантажівки на в’їзді до тимчасово окупованого Криму.
Зокрема, на понтонній переправі в районі іншого пошкодженого мосту поблизу Чонгара, який також з’єднує Херсонську область з кримським півостровом.
Окрім того, воїни Сил спеціальних операцій за допомогою ударних безпілотників середньої дальності знищили у Криму залізничний міст неподалік населеного пункту Роздольне, який проходив через Північнокримський канал.
Російське військове командування використовувало цю колію для оперативного перекидання матеріально-технічних ресурсів і живої сили.
Підтримати нас можна через:
Приват: 5169 3351 0164 7408 PayPal - [email protected] Стати нашим патроном за лінком ⬇
Підпишіться на розсилку наших новин
або на наш Телеграм-канал
Дякуємо!
ви підписалися на розсилку наших новин