Російські ракетні кораблі зайшли в Азовське море

Два російських ракетних кораблі пройшли через Керченську протоку і увійшли в акваторію Азовського моря.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на прес-службу Міністерства оборони Російської Федерації.

Наголошується, що екіпажі кораблів виконували завдання у складі постійного з’єднання Військово-Морського Флоту в Середземному морі.

“Малі ракетні кораблі (МРК) “Углич” та “Великий Устюг” Каспійської флотилії пройшли через Керченську протоку і увійшли в акваторію Азовського моря”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, зараз малі ракетні кораблі повертаються в пункт постійного базування на Каспії.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text