На Хрещатик привезли російську військову техніку 
Знищена російська військова техніка на Хрещатику. 21 серпня 2023. Фото: "Суспільне"

У центрі Києва розпочалася підготовка до Дня Незалежності України.

На Хрещатик почали встановлювати російську знищену військову техніку

Там розміщують спалені ворожі танки, бойові броньовані машини, пускова установка ЗРК «Бук-М2» та залишки різних ракет.

Роботи на центральній вулиці столиці, розпочалися зранку у понеділок, 21 серпня. Місцева влада зазначає, що масових заходів на День Незалежності у Києві не влаштовуватимуть, лише проведуть виставку знищеної ворожої техніки, як це було минулого року.

У зв’язку з підготовкою та безпосередньо проведенням заходів, автомобільний рух Хрещатиком на ділянці від Майдану Незалежності до вулиці Богдана Хмельницького перекритий до 28 серпня.

Як повідомляє “Суспільне“, на головну вулицю української столиці вже привезли близько 20 одиниць знищеної техніки окупантів. Там представлені танки, самохідні артилерійські установки, БМП, різні колісні бронетранспортери (БТР), БМД, бронемашини “Тигр” та рештки російських ракет, якими загарбники обстрілюють Україну.

Знищений танк Т-90А російських військових на Запоріжжі. Березень 2022

Тут можна побачити пошкоджені внаслідок бойових дій російські танки різних модифікацій.

Росіяни весь час активних бойових дій втрачають значну кількість своїх танків, які вони намагаються додатково захистити встановлюючи решітчасті екрани і контейнери динамічного захисту. Нещодавно, Сили оборони України зупинили наступаючу колону із російських танків Т-90М та БМП з піхотою на Донеччині.

Також на Хрещатик привезли БМП-2, спалені реактивні системи залпового вогню “Град” та “Ураган”, 152-мм САУ “Мста–С” та кілька російських бронеавтомобілів «Тайфун-К», які були знищені у боях з окупантами.

Захоплена українськими силами на Херсонщині РСЗВ БМ-27 «Ураган» російських військових. Жовтень 2022. Україна. Фото з соцмереж

Зокрема, 14 червня українські HIMARS уразили одразу шість російських самохідних гаубиць “Мста-С” у Донецькій області.

Що стосується броньованих автомобілів КАМАЗ-63968 «Тайфун-К». То ця бронемашина перебуває на озброєнні армії Росії з 2015 року. Броня 4-класу має захищати від куль калібру 14,5 мм. Корпус має витримувати підриви вибухових пристроїв потужністю до 8 кг у тротиловому еквіваленті. Одночасно в машині може розміститися три члени екіпажу та 14 солдатів.

В ході запеклих бойових дій з російськими окупантами, Сили оборони України захопили декілька неушкоджених бронеавтомобілів «Тайфун-К» та використовують їх проти загарбників.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text