Контрактники на Луганщині збували озброєння ЗСУ
Вилучений арсенал на Луганщині Фото: СБУ

На Луганщині співробітники СБ України залучені до операції Об’єднаних сил спільно з Нацполіцією викрили військових ЗСУ на незаконному збуті озброєння.

Про це повідомляє прес-служба СБУ

Правоохоронці затримали трьох військовослужбовців та їх спільника поблизу Сєвєродонецька згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час чергової спроби продажу.

У затриманих вилучено:

• 20 реактивних протитанкових гранат РПГ-22 і РПГ-26,
• 30 гранат РГД-5 та Ф-1,
• понад 30 підривників для гранат та
• майже три тисячі набоїв.

За цей арсенал зловмисники планувати «виручити» 50 тисяч гривень.

Раніше співробітники СБУ задокументували два факти реалізації цими ж бійцями ЗСУ 2 гранатометів, 10 гранат, 600 грамів тротилу та майже 2,5 тис. набоїв калібру 7,62 мм.

Наразі у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи, джерел походження зброї та інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

Заходи із викриття зловмисників проводилися у взаємодії з військовою прокуратурою та Управлінням держохорони.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text