Бригада ім. Гордієнка влучила у склад боєприпасів росіян
Детонація боєприпасів росіян. Квітень 2022. Кадр з відео 57 ОМПБр

Артилерія Збройних Сил України ліквідувала польовий склад боєприпасів окупаційних сил.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на 57 ОМПБр.

Польовий склад було уражено у Луганські області в ніч з 10 на 11 квітня.

Хід операції контролювався та корегувався з безпілотного літального апарату.

По окупаційних силах Росії працювала артилерія 57-ї окремої мотопіхотної бригади України.

На оприлюдненому відео спостерігається потужний вибух після ураження артилерію.

Детонація боєприпасів росіян. Квітень 2022. Кадр з відео 57 ОМПБр

Потім на місці вибуху розпочалося детонування боєприпасів, ймовірно, до реактивних систем залпового вогню.

Також нещодавно бійці бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка продемонстрували знищення російської бронетехніки.

Нагадаємо, бригада була сформована вже після початку російської агресії, восени 2014 року.

57-ма окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка. Фото: 57 ОМПБр

До її складу увійшли три батальйони, які також були сформовані вже після початку війни. Взимку 2015 року підрозділи бригади воювали під Дебальцевим.

Бригада носить ім’я Костя Гордієнка — кошового отамана Запорізької Січі у XVIII столітті.

57-ма окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка. Фото: 57 ОМПБр

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну, бійці бригади знаходяться та воюють у зоні Операції об’єднаних сил.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text