Азербайджан оголосив офіційні втрати у війні в Карабасі

Азербайджан оголосив офіційні втрати у війні в Карабасі
Церемонія прощання із загиблими азербайджанськими військовими

Азербайджан оголосив офіційні втрати у війні в Нагірному Карабасі, йдеться про 2 783 загиблих військовослужбовців.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства оборони Азербайджану.

Серед цих втрат ведуться роботи по ідентифікації за допомогою аналізу ДНК 103 військовослужбовців.

Окрім того ще більше 100 військовослужбовців зникли безвісті в ході бойових дій.

Наразі ще 1 245 азербайджанських військових перебувають на лікуванні.

Військові Азербайджану. Фото з відкритих джерел

У Азербайджані обіцяють зробити загальнодоступною інформацією про всіх загиблих у війні – їх імена та прізвища, пройденому військовому шляху та військовому званні.

Зараз над цим працює спеціально створена комісія з посадовців відповідних державних структур.

Нагадаємо, що 27 вересня 2020 року Азербайджан оголосив про контрнаступ на територію Нагірного Карабаху, що контролює не визнана «Нагірно-Карабахська Республіка», яку підтримує Вірменія.

В ході бойових дій Азербайджану вдалось зайняти значну територію та військовим шляхом взяти під контроль Фізулійський, Джебраїльський, Занлеганський та Кубатлинський райони, що знаходились під окупацією з 1993 року.

У ході переговорів без боїв під контроль ЗС Азербайджану були передані Лачинський та Кяльбаджарский райони, а також частина окупованого Агдамського району.

Решта території, а також Лачинський коридор передався під контроль ЗС Росії, контингент якої замінив вірменські війська у Нагірному Карабасі та має виконувати миротворчі функції.

 

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text