В Шепетівці освоїли виробництво направляючих “Граду”

В Шепетівці освоїли виробництво направляючих “Граду”

Державне підприємство “Шепетівський ремонтний завод” випробував направляючі для ракет РСЗВ “Град” БМ-21 власного виробництва. За повідомленням прес-служби ДП стрільби пройшли в липні на одному з військових полігонів. Випробовано було чотирі напрявляючі труби. Завод заявляє, що опанував повний цикл виробництва цього елементу наймасовішої реактивної системи залпового вогню в ЗСУ.

На каналі Youtube “Шепетівського ремонтного заводу” розміщено відео з пусками. Підприємство оцінює їх як успішні.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text