В армії окупантів зафіксували випадок канібалізму – перехоплення ГУР 

В армії окупантів зафіксували випадок канібалізму – перехоплення ГУР 
Фото на тему: Збройні сили Росії / ЗС РФ

В окупаційній армії Росії зафіксували випадок канібалізму серед особового складу.

Про це заявили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Українські розвідники опублікували запис перехоплення розмови між двома загарбниками.

На записі йдеться про російського солдата на прізвисько «брелок», що вбив, а потім їв свого напарника «фому», якого вважали зниклим.

«Никто никуда не съебыв..лся, «брелок» его завалил, а потом ел нах..й две недели», ― розповідає командир одного з підрозділів окремого розвідувального батальйону 68-ї мотострілецької дивізії ЗС РФ.

Пізніше й самого «брєлка» знайшли мертвим.

«Говорят двести был, бл..ть. Ну, он съел напарника, так что это так, для размышлений», ― додає московит.

У ГУР розповіли, що «брєлок» з «фомою» служили у складі 52-го окремого розвідувального батальйону 68-ї мотострілецької дивізії російської армії. Цей підрозділ окупантів діє на Куп’янському напрямку в районі селищ Западне та Лиман Перший.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text