Україна отримає від Данії додаткові 15 тисяч далекобійних артилерійських пострілів у межах військової допомоги. Частина снарядів вже доставлена.
Про це повідомив міністр оборони України Михайло Федоров.
Глава оборонного відомства розповів, що українська сторона запропонувала Данії переглянути частину вже запланованої підтримки й переорієнтувати ресурси з боєприпасів короткої дальності на далекобійні.
«Сьогодні далекобійні боєприпаси є одним із ключових запитів фронту. В умовах постійного розширення дронової kill-zone вони дають змогу ефективніше уражати ворога, його логістику й командні пункти, водночас зменшуючи ризики для наших військових», – зазначив міністр.
Федоров подякував Данії за швидку комунікацію та готовність адаптувати військову підтримку до реальних потреб Сил оборони України на фронті.
«Саме такі рішення дають змогу швидко посилювати спроможності Сил оборони там, де це потрібно найбільше», – наголосив глава оборонного відомства.
Раніше цього місяця міністр повідомив, що Норвегія також виділить фінансування на закупівлю боєприпасів збільшеної дальності для задоволення поточних запитів українських військових на передовій.
Наприкінці травня стало відомо, що чеська ініціатива із закупівлі артилерійських боєприпасів для України втратила половину міжнародних донорів — кількість країн, що фінансують програму, скоротилася з 18 до 9.
Підтримати нас можна через:
Приват: 5169 3351 0164 7408 PayPal - [email protected] Стати нашим патроном за лінком ⬇
Підпишіться на розсилку наших новин
або на наш Телеграм-канал
Дякуємо!
ви підписалися на розсилку наших новин