Станиця Луганська: демонтаж блокпосту бойовиків
Проведення бойовиками робіт на мосту в Станиці Луганській

Засоби пропаганди російсько-терористичних військ заявили про початок робіт з демонтажу фортифікаційних споруд на мосту що поблизу населеного пункту Станиця Луганська та опублікували світлини з місця робіт:

Підконтрольні Росії військові формування вже встигли запевнити, що демонтаж відбудеться у короткий термін.

На опублікованих фотографіях видно присутність людей у військовій формі з різноманітними знаками розрізнення – “МЧС” та “СЦКК”, проте за домовленостями будь яких військових на мосту перебувати не може.

У прес-центрі операції Об’єднаних сил вже прокоментували цю ситуацію:

“… замість активних дій з демонтажу фортифікаційних споруд, російські найманці з тильного боку розмістили чергову тимчасову споруду «кунг», з написом так званого СЦКК, тим самим зафіксувавши свою присутність на ділянці розведення №1. Слід зазначити, що у відповідності до Рамкового рішення ТКГ та інших Мінських домовленостей ділянка розведення «Станиця Луганська» має бути вільною від будь яких мілітарних структур”, – йдеться у повідомленні

Наявність бійців незаконних збройних формувань на мосту ставить під зрив виконання Мінських домовленостей щодо розведення сил та засобів. Оскільки таким чином окупаційна адміністрація не дає можливості українській стороні перейти до реальних дій з ремонту зруйнованої частини мосту.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text