“Хєровий дєнь” авіації рашистів – збили ще й Ка-52

Воїни-десантники знищили російський гелікоптер в районі міста Ізюм на Харківщині.

Про це повідомив офіцер 95 окремої десантно-штурмової бригади Юрій Кочевенко.

За його інформацією, у гелікоптер влучили з польського переносного зенітно-ракетного комплексу Piorun.

Кочевенко дав зрозуміти, що успішний пуск здійснив мобільний розрахунок, який використовує для пересування автомобілі пікапи:

Взагалі, тепер про це вже можна казати, тактика мобільних груп з ПЗРК на пікапах (принагідно дякую за піками нашим волонтерам і меценатам ❤️), стала неприємною несподіванкою для ворога та його авіації. Колись, може в мемуарах, розповім про це багато цікавого“.

Мобільна українська група з ПЗРК “Mistral”. Травень 2022. Фото: Фонд "Повернись Живим"

Ми вже повідомляли, що за допомогою Благодійного фонду “Повернись живим” ЗСУ розгорнули мобільні підрозділи з ПЗРК Mistral.

Тим часом у російській профільній авіаційній спільноті сьогоднішній день для льотчиків рашистів назвали “хєровим”. І дали зрозуміти, що деякі пілоти ПКС РФ вже з вильотів не повернуться. Нагадаємо, що сьогодні український МиГ-29, за повідомленням Командування ПС ЗСУ, збив російський Су-35 на Херсонщині.

Пізніше в цій же спільноту опублікували відео з “траурним” настроєм з прольотом пари Су-25. Тож, не виключено, що окрім винищувача і гелікоптера Сили оборони сьогодні знищили і штурмовики ворога.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text