Чат-бот на основі штучного інтелекту Grok інтегрують у мережі Пентагону

Чат-бот на основі штучного інтелекту Grok інтегрують у мережі Пентагону
Чат-бот Grok

Міністр оборони США Піт Хегсет оголосив, що чат-бот Grok, створений компанією Ілона Маска, буде інтегрований у мережі Пентагону поряд із системами Google.

Це рішення викликало хвилю критики, адже Grok нещодавно опинився в центрі скандалу через антисемітизм та створення сексуалізованих діпфейків без згоди людей, повідомляє Stars and Stripes.

Гегсет заявив, що відкидає моделі, які «не дозволяють вести війни», додавши, що ШІ (штучний інтелект) оборонного відомства не буде обмеженим, як для цивільних.

Маск позиціонує Grok як альтернативу таким ШІ, яким він називає конкурентів — Google Gemini та ChatGPT.

Кілька країн уже відреагували на проблеми з Grok. Малайзія та Індонезія заблокували доступ до чат-бота, а британський регулятор онлайн-безпеки розпочав розслідування. У відповідь Grok обмежив функції генерації зображень лише для платних користувачів.

Нагадаємо, що у грудні 2025 року Пентагон оголосив про запуск нового веб-сайту GenAi.mil, який надасть генеративні інструменти штучного інтелекту всім військовослужбовцям.

Головний технічний директор відомства, заступник глави Пентагону з питань досліджень та інженерії Еміль Майкл, прагне, щоб GenAI використовувався і для обробки секретних даних.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text