В Україні захопили станцію радіолокаційної розвідки СНАР-10М1 армії Росії

В Україні захопили станцію радіолокаційної розвідки СНАР-10М1 армії Росії
Трофейна СНАР-10М1. Квітень 2022. Фото: Добровольчий батальйон «ОДЧ Карпатська Січ»

Сили спротиву захопили російську мобільну наземну станцію радіолокаційної розвідки СНАР-10М1.

Про це інформує Мілітарний.

На Київщині українським силам дістався трофей у вигляді наземної розвідувальна радіолокаційної станції на гусеничному шасі МТ-ЛБ, яка призначена для розвідки рухомих наземних цілей – колон різної техніки, живої сили та повітряних цілей на малій висоті.

Заявлено, що машина СНАР-10М1 оснащується обладнанням, яке дозволяє спостерігати за обстановкою у певному секторі, отримувати та обробляти дані, а також передавати інформацію про виявлені цілі на командний пункт.

РЛС СНАР-10 М1 дозволяє засікати техніку, живу силу противника, розриви артилерійських снарядів в залежності від відстані.

Станція здатна виявити танки на дальностях до 35-40 км.

Вона оснащена системою внутрішнього та зовнішнього зв’язку з можливістю автоматизованої передачі отриманих даних та обладнана супутниковою навігацією.

Автономна робота комплексу становить щонайменше три доби. Екіпаж машини – 4 особи.

Нагадуємо, що українські спецпризначенці захопили пуско-заряджаючу установку зі складу російського зенітно-ракетного комплексу «Бук».

На російську техніку натрапила група Сил спеціальних операцій України разом із бійцями руху спротиву.

Поруч із покинутою пуско-заряджаючою установкою був схрон росіян, в якому вони сховали боєприпаси, зброю та спорядження.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text