Перші блокпости на Донбасі запрацювали по-новому

Перші блокпости на Донбасі запрацювали по-новому

Як повідомляє прес-служба Національної поліції в Донецькій області перші два блокпоста поблизу Слов’янська та Костянтинівки були повністю переобладнані та оснащені сучасною технікою. Це дозволить громадянам швидко та зручно проходити контроль, а поліцейським – якісно виконувати свої обов’язки по забезпеченню публічної безпеки.

Роботу оновлених постів вже проінспектували командувач Об’єднаними силами Сергій Наєв та заступник Голови Нацполіції Костянтин Бушуєв.

Згідно з вимогою командування ООС на території Донеччини розпочато переформатування діяльності блокпостів. На першому етапі їх кількість була зменшена втричі. Натомість було введено в дію понад 100 мобільних постів, завдяки чому вдалося збільшити поліцейську присутність у віддалених населених пунктах.

Сьогодні стартував другий етап реформування, який передбачає переобладнання всіх блокпостів. Мета – забезпечити належні умови для пропускного режиму та несення служби.

Першими були оновлені стоп-контролі в Слов’янському районі та біля Костянтинівки, які мають стратегічне значення. Перший є останнім бар’єром на півночі регіону та перекриває майже всі об’їзні дороги, що мають вихід до мирної Харківської області. Інший розташований на перехресті магістралей, що поєднують північ та південь.

 

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text