Ківа хоче продати 49% “Антонова” західному інвестору

Ківа хоче продати 49% “Антонова” західному інвестору

 

 
Для вирішення проблем збитковості авіапрому потрібно створювати холдингову компанію з її подальшим акціонуванням. Про це в інтерв’ю журналу Forbes повідомив генконструктор ДП «Антонов» Дмитро Ківа. «Потрібно створювати холдингову компанію на базі« Антонова», до якої увійдуть харківський завод і завод № 410 цивільної авіації. Потім її потрібно акціонувати і продати», – заявив Ківа. 

 
За його словами, планується, що контрольний пакет буде залишений у держави, а 49% акцій продано інвестору.
 
«Вже є західні інвестори, які висловили бажання купити частину цієї компанії», – додав він.
 
За словами Ківи, в рамках холдингової компанії підприємства «Антонова» зможуть вийти на виробництво 60 літаків на рік, що дозволить подолати збитковість. «За існуючими економічними законами, беззбитковість виробництва досягається десь на сороковому серійному літаку», – пояснює Ківа.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text