Бойовики звинувачують ЗСУ у загибелі бійців під час перемир’я
Бойовик російсько-терористичних військ з гранатою Ф-1 Фото з відкритих джерел

Бойовики звинувачують ЗСУ у загибелі бійців під час усестороннього перемир’я, що зараз відбувається на Донбасі.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

За їх даними 28 серпня у 1 мотострілецькій бригаді «ДНР» було ліквідовано двох військовослужбовців російсько-окупаційних військ.

Як повідомив OSINT дослідник Necro Mancer спочатку інформацію про втрати з боку окупаційного контингенту написав колишній ватажок бойовиків Ігор Стрєлков:

Стрєлков про втрати

Згодом інформацію про втрати підтвердив один з бойовиків на ресурсі Lost Armour:

Бойовик про втрати 28 серпня 2020 року

Він також звинуватив у втратах серед бойовиків діями підрозділів Збройних Сил України, колишній ватажок бойовиків Ігор Стрєлков написав, що це «успешна вылазка ДРГ»:

Стрєлков про втрати від ДРГ

Український OSINT дослідник Necro Mancer досить скептично віднісся до цього звинувачення.

Згодом дослідник навів ще одне повідомлення від посібника бойовика, який назвав ліквідацію через радіокеровану протипіхотну міну:

Бойовик про «радіопідривачі»

Тобто найімовірніше ці втрати були викликані через порушення заходів безпеки з боку російсько-терористичних військ.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text