Бойовики на Донбасі застосовують гранатомети

Бойовики на Донбасі застосовують гранатомети
АГС-17 - 30-мм станковий автоматичний гранатомет. Фото з відкритих джерел

Окупаційні сили Росії на Донбасі здійснили постріли з автоматичних станкових гранатометів поблизу населених пунктів.

Про це повідомляє штаб Операцій об’єднаних сил.

Повідомляється, що станом на ранок 3 серпня ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою.

Минулої доби було здійснено два провокативних постріли.

«Спершу ворог здійснив один постріл з автоматичного станкового гранатомету (АГС-17 – ред.) поблизу населеного пункту Південне. А вже за 15 хвилин вчинив таку ж провокацію і неподалік Красногорівки», – йдеться у повідомленні штабу ООС.

Гранатометні постріли ВОГ-17М калібру 30 мм з Росії на Донбасі для АГС-17. 2015 рік.

Відзначається, що військові України на дії противника вогонь не відкривали.

Нагадаємо, спостерігачі ОБСЄ на Донбасі зафіксували з 00:01 27 липня загалом 225 порушень режиму припинення вогню.

Бойових втрат і поранень серед українських військових немає.

Для довідки: АГС-17 – 30-мм станковий автоматичний гранатомет призначений для враження живої сили та вогневих засобів супротивника.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text