ЗСУ отримали відновлені Т-64
Відновлені та модернізовані Т-64 від ЛБТЗ. Фото: Укроборонпром

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» передало для Міноборони партію відремонтованих та модернізованих танків Т-64.

Про це повідомляє «Укроборонпром».

Повідомляється, що в ході ремонту фахівці підприємства встановили на Т-64 новітні засоби навігації та зв’язку, тепловізійні прилади тощо.

«Основна модернізація танка Т-64 – це насамперед системи зв’язку і управління вогнем. Відтак, танки отримали нові сучасні нічні приціли, новітні цифрові радіостанції, супутникові системи навігації, встановлені комплекти динамічного захисту та ще чимало додатків для більш ефективного виконання бойових завдань», – розповів директор ЛБТЗ Віктор Андрощук.

На підприємстві також повідомили, що ЛБТЗ працює над освоєнням капітального ремонту та модернізацією танка Т-80, броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ-2 та БТС-4.

Нагадаємо, підприємство «Львівський бронетанковий завод» у грудні 2019 року достроково виконало контракт щодо ремонту партії танків Т-72 для ЗСУ.

У березні 2020 року ЛБТЗ передав ЗСУ партію модернізованих Т-64.

У травні 2020 року до ЗСУ надійшла партія модернізованих у Львові танків.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text