З російської неволі повернулися ще 160 українських захисників у межах 76-го обміну полоненими.
Про це повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.
У результаті переговорного процесу вдалося визволити воїнів, які перебували в полоні з 2022 року.
До організації обміну долучилися Сполучені Штати та Об’єднані Арабські Емірати.
Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, Десантно-штурмових військ, Сил територіальної оборони, Повітряних сил, Медичних сил і Військово-морських сил, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби.
Вони боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
Серед звільнених — 115 оборонців Маріуполя.
Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.
Наймолодшому звільненому захиснику — 26 років, найстаршому — 66.
Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати та документи.
Після цього вони вирушать на реабілітацію та відновлення після тривалої ізоляції в російському полоні.
Загалом за весь період роботи Координаційний штаб повернув із неволі 9606 військових і цивільних.
Підтримати нас можна через:
Приват: 5169 3351 0164 7408 PayPal - [email protected] Стати нашим патроном за лінком ⬇
Підпишіться на розсилку наших новин
або на наш Телеграм-канал
Дякуємо!
ви підписалися на розсилку наших новин