Ворожа ДРГ намагалася прорватися на Сумщині
Державна прикордонна служба України. Фото: ДПСУ

Зранку 16 травня українські прикордонники дали бій ворожи диверсантам.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

Ворог відкрив вогонь з мінометів, гранатометів, кулеметів та автоматів по прикордонній території Сумщини.

Під прикриттям вогню на територію України намагалася зайти російська диверсійно-розвідувальна група.

Сумська область, травень 2022, Джерело: liveuamap

Голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живиський повідомив, що бойові дії відбулися на території Шосткинського району.

Ворог відкрив вогонь по прикордонній території Шосткинського району з мінометів, гранатометів, кулеметів та автоматів“, – написав він.

Прикордонники дали бій ворогу, диверсанти відступили за лінію державного кордону.

Росіяни постійно обстрілюють прикордонні території Сумської області. Захисники регулярно дають відсіч ворогу.

Нагадаємо, у Харківській області один із батальйонів територіальної оборони відтіснив російських військових та вийшов до однієї з ділянок державного кордону з Росією.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text