Українські оборонці отримали понад 1000 бронеавтомобілів «Новатор» від початку російського вторгнення

Українські оборонці отримали понад 1000 бронеавтомобілів «Новатор» від початку російського вторгнення
Бронеавтомобілі «Новатор». Фото: компанія «Українська бронетехніка»

Компанія «Українська бронетехніка» поставила Силам оборони України понад 1000 бронеавтомобілів «Новатор» від початку російського повномасштабного вторгнення.

Повідомили у пресслужбі компанії.

За ці роки лінійка бронеавтомобілів виробника поповнилася новими моделями.

Йдеться про «Новатор–2», санітарно-евакуаційний «Новатор–2С», командно-штабний «Новатор КШМ», оперативно-піротехнічний автомобіль на базі «Новатора» і «Новатор» з посиленим захистом.

Для військових також розробили «Новатор–2 Кречет», який на початку вересня 2025 року представили на міжнародній оборонній виставці MSPO у Польщі. Це командно-штабна машина для координації систем ППО.

Партія бронемашин «Новатор-2» обладнаних комплексами РЕБ

У березні 2025 року директор компанії Владислав Бельбас розповів, що «Українська бронетехніка» виготовить у півтора рази більше бронемашин «Новатор», ніж торік. Він тоді додав, що мета компанії – збільшення кількості випущених бронемашин удвічі порівняно з минулим роком.

Вітчизняна компанія також збільшила свої виробничі площі вдесятеро за 2024 рік.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text