На окупованій частині Луганської області російські окупаційні сили будують лінії оборони.
У ЗМІ Росії розповіли, що до робіт залучені російські найманці з так званої «Приватної військової компанії Вагнер».
«Так вишиковується лінія оборони в “Луганській Народній Республіці”. Надовби, рови, окопи. Все з військової науки. Працюють інженерні підрозділи “ПВК Вагнер”», – йдеться у повідомлені ЗМІ РФ.
До будівництва укріплень залучили інженерні машини МДК-3. Це навісні роторні траншейні екскаватори поперечного копання.
Також лінії оборони укріплюють за допомогою протитанкових надовб, які мають перешкоджати просуванню підрозділів противника на бронетехніці.
Зазвичай для ефективної оборони протитанкові надовби потрібно частково зарити в землю.
Малі протитанкові надовби повинні піднімати або ушкоджувати днище танка і можуть бути замасковані.
Великі протитанкові надовби мають своїм розміром ускладнювати розчищення проходів. Тому їх часто поєднують із мінними полями і дротяними загородами.
Але на оприлюднених кадрах інженерні сили росіян розставляють перешкоди без будь-якого закопування.
Надовби своїми розмірами й виглядом повинні створювати ілюзію для танкіста противника. Йому має здаватися, що подолати цю перешкоду дуже просто, тому він має вести свою бронетехінку уперед, де на нього чекатиме пастка.
Перший ряд надовб має “пропустити” танк при русі вперед, але бути непрохідним під часу руху танка заднім ходом. Другий ряд надовб має бути непрохідним для танка при його русі вперед, але візуально повинен залишати враження, що його можна подолати.
Основна вимога до надовби третього та наступних рядів – висока міцність і стійкість до вибуху. Зараз поки що невідомо, наскільки міцними будуть російські надовби при влучанні снаряда.
Підтримати нас можна через:
Приват: 5169 3351 0164 7408 PayPal - [email protected] Стати нашим патроном за лінком ⬇
Підпишіться на розсилку наших новин
або на наш Телеграм-канал
Дякуємо!
ви підписалися на розсилку наших новин