На Донбасі загинуло двоє армійців – Антон Хоба та Євген Щуренко

Вчора на Донбасі загинуло двоє наших армійців – Антон Хоба та Євген Щуренко.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив президент України Володимир Зеленський.

“Сьогодні на Донбасі загинуло двоє наших хлопців. Один під час обстрілу, другий – підірвався.”, – уточнив президент

Загиблий Антон Хоба був родом з Шостки, де народився у 1992 році, на війні з 2014 року. Брав участь в обороні Донецького аеропорту взимку 2014-2015 років.

Останні роки проходив службу у 58-й мотопіхотній бригаді ім. гетьмана Івана Виговського, що дислокується на Сумщині, починав бойовий шлях у складі 91-у полку оперативного забезпечення.

Загиблий Антон Хоба

Євген Щуренко – механік-водій 28-ї ОМБр народився у місті Кілія в Одеській області. Євген загинув учора, 26 січня, під час обстрілу позицій наших армійців поблизу міста Красногорівка на Донеччині. Сьогодні йому б виповнилось 42 роки.

Євген Щуренко

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text