На Черкащині “забули” про новоприбулих військових

На Черкащині “забули” про новоприбулих військових
"Забуті" військові. Фото: Видання "Про Все"

Інцидент трапився 2-го вересня у Черкасах. Новоприбулі солдати та офіцери були змушені ночувати під навісом на автовокзалі, оскільки про їх прибуття у військовій частині нікого не попередили.

Про це повідомляє видання «Про все – Черкаські новини» з посиланням на військового.

Видання повідомляє, що у військовій частині цей інцидент підтвердили.

«Солдати приїхали вночі, частина не була попереджена про час прибуття. Вранці, як тільки було можливо, за ними виїхали автомобілі. Уночі намагалися знайти їм місце для ночівлі в Черкасах, але всі відмовили», – повідомив військовий Дмитро Московчук.

Разом із солдатами ночували під навісом автовокзалу офіцери та сержанти, які їх супроводжували.

"Забуті" військові. Фото: Видання "Про Все"

Після прибуття у частину всіх нагодували та оглянули лікарі, після чого надали час для відпочинку. З цього приводу в частині вже проводиться перевірка.

Дмитро Московчук пояснює: ситуація трапилася через те, що мобільними телефонами подібну інформацію розголошувати забороняється. А чому не доповіли про прибуття солдатів військовими засобами – невідомо.

Зазначається, що під навісом військові провели всю ніч. Попри незручності, вони були забезпечені сухим пайком.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text