Додатковий полк ВВ відрядять в Донецьк

Додатковий полк ВВ відрядять в Донецьк

З 1 квітня цього року в Донецьк буде відряджено додатковий полк Внутрішніх Військ МВС України, це пов’язано зі зростанням рівня вуличної злочинності на 12% з початку 2009 року. Про це повідомив міністр внутрішніх  справ Юрій Луценко.

Ми збільшили підрозділи міліції, які перебувають безпосередньо на вулиці, на 30% в особливо неблагополучних регіонах, яким є Донецька область, з 1 квітня буде відряджено додатковий контингент, полк внутрішніх військ, які допомагатимуть місцевим правоохоронним органам збити хвилю вуличної злочинності.

В цілому, завдання стоїть таке – не допустити повернення беззаконня 90-х на вулицях України. Я абсолютно переконаний, що ми виконаємо це завдання.

Зростання вуличної злочинності, на думку міністра, пов’язане з кризою, безробіттям і поверненням заробітчан: “Залежно від регіонів вулична злочинність збільшилася на 5-10%, в середньому по Україні це збільшення становить 12%. Я вважаю це абсолютно об`єктивною цифрою у зв`язку зі збільшенням безробіття, амністією і поверненням трудових мігрантів із Західної Європи і Росії.”

Джерело – УНІАН

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text