Бійці 59 бригади показали як знищують ворожу БМП
Бійці 59 бригади знищили ворожу БМП, травень 2022, ФОТО: 59 ОМПБр

Військові 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка продовжують нищити ворожу техніку.

Цього разу під вогонь українських воїнів попала БМП окупантів.

Відео ліквідації техніки росіян опублікували в Оперативному командуванні “Південь”.

Зло феєрично покарано“, – додали у повідомлені.

Військові показали, як виявили техніку ворога у лісосмузі.

За місцем перебування російського БМП стежив безпілотник.

Після влучного пострілу техніку знищено.

Бійці 59 бригади знищили ворожу БМП, травень 2022, ФОТО: 59 ОМПБр

Нагадаємо, напередодні з’явилося відео, як українські сили оборони знищили самохідний міномет «Тюльпан» російських військових.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text