Артилерія ЗСУ уразила склад боєприпасів на Луганщині

Артилерія ЗСУ уразила склад боєприпасів на Луганщині
Артилерійський удар по російським військам. Березень 2022

Збройні сили України нанесли вогневе ураження по складу боєприпасів та пального російських військ.

Про це інформує Мілітарний.

24-та окрема механізована бригада імені короля Данила ЗСУ опублікувала відео роботи української артилерії по позиціях окупаційних військ Росії.

У пресслужбі Королівської бригади стверджують, що на відеозаписі зафільмовано пряме попадання по російському складі з боєприпасами та пальним.

Цей епізод бойових дій з російськими військовими відбувся у Луганській області.

“На даному відео ви можете бачити момент точного попадання в ординський склад з боєкомплектом та паливно-мастильними матеріалами на Луганщині”, – повідомили у 24-й бригаді.

Також у повідомленні стверджується, що українські воїни знищили ворожу бронетехніку і паливозаправник.

“Разом із цим також знищено один ворожий танк та паливозаправний автомобіль”, – зазначили у Королівській бригаді.

Нагадуємо, що у Сумській області військові України розбили колону техніки російських військових.

Ворожа військова техніка була ліквідована у районі міста Тростянець.

Знищена техніка військових Росії у районі міста Тростянець. Березень 2022

Серед знищеної техніки багато вантажівок, а також бронетехніка.

Внаслідок удару було приблизно спалено 12 вантажівок, 2 танки Т-80, а також, ймовірно, БМП.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text