Неподалік Авдіївки окупанти застосували гранатомети

Неподалік Авдіївки окупанти застосували гранатомети
Ілюстрація до новини. Місто Авдіївка.

Українські військові 2 жовтня зафіксували чотири порушення режиму припинення вогню. В районі Авдіївки бойовики застосували гранатомети різних систем.

Про це повідомляє штаб Операцій об’єднаних сил.

«2 жовтня, у районах відповідальності українських бригад було зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню», – йдеться у повідомленні штабу ООС.

Повідомляється, що російсько-окупаційні війська двічі застосували гранатомети різних систем неподалік Авдіївки. Окрім того, двічі впродовж доби ворог застосував стрілецьку зброю поблизу Водяного.

Від початку 3 жовтня, неприцільними пострілами ворог провокував військових України поблизу Мар’їнки.

Неподалік Авдіївки окупанти застосували гранатомети. Авдіївка та Мар’їнка на мапі

На цій ділянці зафіксовано два постріли з ручного протитанкового гранатомета та три черги зі стрілецької зброї.

Зазначається, що військові вогонь у відповідь не відкривали, бойових втрат і поранень унаслідок ворожих пострілів не було.

Нагадаємо, нещодавно було оприлюднено відео як терористи підпалюють суху траву неподалік позицій українських бійців.

Вздовж лінії розмежування – на території Станично-Луганського, Новоайдарського та Сєвєродонецького районів, де до зони ураження потрапило 32 населених пункти.

Вже відомо про дев’ятьох загиблих та 17 госпіталізованих, сотні людей, чиї домівки вигоріли вщент, евакуйовані.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text