Командувач ОК “Південь”: Штаб ВМС ніхто не виселяє

Командувач ОК “Південь”: Штаб ВМС ніхто не виселяє

Командувач Оперативного командування “Південь” генерал-майор Ігор Палагнюк спростував інформацію про те, що штаб ВМС ЗС України виселяють у намети.

Про це він заявив у коментарі InfoResist.

“Це фейк. Це відверта образа те, що розповідають що Сухопутні війська та Військово-морські сили ворогують між собою. Це брехня. Ми проливаємо кров разом на Сході України, як ми можемо ворогувати”, – заявив генерал.

Командувач ОК додав, що хтось намагається розгойдати ситуацію.

“Це брехня і нікому не вірте. Тому що штаб Військово-морських сил буде в іншому місці, але тоді, коли він буде готовий. Поки він не готовий, звісно, вони будуть у мене. Я їх звідси не виганяю, вони перебувають на місці”, – заявив Палагнюк.

У свою чергу командувач ВМС Ігор Воронченко розповів InfoResist про терміни здачі нового штабу флоту.

“Терміни здачі об’єкта залежать від ГоловКЕУ. Ми будемо тримати це питання на постійному контролі. Перша черга планується до здачі на кінець квітня, друга черга на кінець липня”, – заявив Воронченко.

Також адмірал додав, що завтра будуть завершені тренування в наметах, які ЗМІ прийняли за переїзд штабу флоту. “Про завершення тренування ми повідомимо на своїй сторінці в facebook і опублікуємо фотозвіт”.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text