Для приведення у нормальний стан всіх арсеналів необхідно 10 млрд гривень

Для приведення у нормальний стан всіх арсеналів необхідно 10 млрд гривень

Під час інтерв’ю для Інтерфакс-Україна та 1+1 Міністр оборони Степан Полторак розказав, що для  приведення в належний стан всіх арсеналів, необхідно близько 10 млрд гривень та не один рік:

“Ми розробили програму строком дії на кілька років, вибрали арсенали, за якими необхідні термінові рішення і за ними працюємо. А є арсенали, на яких охорона в принципі забезпечується, тому на них ми будемо витрачати менше коштів”, – додав міністр.

Також Міністр розказав про наміри будівництва нових сховищ, які дозволять уберегти склади від можливих диверсій:

“Ми зараз плануємо будівництво підземних залізобетонних сховищ, які навіть за існуючої системи охорони та оборони забезпечать надійність зберігання цих боєприпасів”, – сказав він.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text