Боєць 225 ОШП самотужки “поклав” трьох російських військових

Боєць 225 ОШП самотужки “поклав” трьох російських військових
Ліквідовані бійцем 225 ОШП окупанти. Джерело: відео 225 ОШП

Боєць батальйону «Морок» 225-го окремого штурмового полку знищив трьох російських військових у ближньому бою.

На відео військові 225 ОШП зафіксували результат події, що сталася на Гуляйпільському напрямку під час відбиття штурму групи противника.

За наявною інформацією, аеророзвідка виявила шістьох окупантів, які закріпилися в будинку навпроти позицій українських бійців.

По виявленій цілі завдали ударів за допомогою важких ударних безпілотників.

Після ураження будівлі троє російських військових залишилися живими та намагалися змінити позиції.

Завдяки постійному спостереженню з повітря командний пункт отримував дані про пересування противника в реальному часі.

Оперативна передача інформації дала змогу українським бійцям підготувати засідку.

У ході ближнього бою залишки штурмової групи були ліквідовані одним з українських захисників.

Розстановка сил під час бою. Джерело: відео 225 ОШП

Нагадаємо, нещодавно 225-й полк перейшов на підземний формат командного управління.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text