Білорусь ратифікувала угоду ОДКБ
Країни члени ОДКБ та НАТО

Білоруський парламент сьогодні ратифікував угоду про Колективні сили оперативного реагування (КСОР) Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ).

Як передає ІТАР-ТАРС, представляючи депутатам документ, Міністр оборони Юрій Жадобін нагадав, що він був підписаний республікою в жовтні минулого року “з метою об’єднання зусиль держав-членів ОДКБ для відбиття збройного нападу, а також протидії іншим викликам і загрозам”.

За його словами, з ратифікацією угоди “з’явиться законодавча база для залучення білоруських сил і засобів до участі в Колективних силах оперативного реагування”.

При цьому він відзначив, що “є зона відповідальності і відповідні домовленості, в яких випадках будуть залучатися ці сили, а по окремих випадках буде розроблений указ Президента, де буде прописано участь білоруської сторони для кожної конкретної спільної операції”.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text