В ЗСУ формують Командування Медичних сил
Медицина у Збройних Силах України Фото: Міністерство оборони України

До лютого 2020 року в ЗСУ буде створено нову структуру – Командування Медичних сил.

Про це під час брифінгу в АрміяInform начальник Головного медичного управління ЗС України генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко

Створення нової структури передбачає об’єднання медичної служби під єдине керівництво Командувача Медичних сил, що підпорядковуватиметься Головнокомандувачу ЗСУ.

Командуванню Медичних сил підпорядкують госпітальну ланку, медиків, які наразі перебувають у підпорядкуванні командирів військових частин.

” Це мало відбутись у 2021 році. Але керівництво і оборонного відомства, і Генерального штабу ініціювало прискорення проведення реформ, зокрема і щодо створення єдиного керівництва. “, – розказав Ігор Хоменко

Також у складі Командування Медичних сил буде створено чотири оперативних командування. Загальна чисельність управлінської ланки складатиме 134 особи.

 

 

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text