В Україні спалили зенітний комплекс Росії “Панцирь-С1”

В Україні спалили зенітний комплекс Росії “Панцирь-С1”
“Панцирь-С1” в Україні. 01.03.2022

В Україні знищено сучасний російський самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцирь-С1”.

Про це повідомляє Мілітарний.

За інформацією від українського політика Олексія Гончаренко, зенітний комплекс було спалено у місті Баштанка, що у Миколаївській області.

“Панцирь-С1” призначений для ближнього прикриття цивільних та військових об’єктів від засобів повітряного нападу.

Також може здійснювати захист об’єкта від наземних та надводних загроз.

Нагадаємо, 1 березня в Миколаївській області, в місті Баштанка, російські військові розпочали обстріли.

Баштанка на мапі

Як повідомляє ГУ ДСНС України в Миколаївській області, внаслідок обстрілів у м. Баштанка виникло 7 пожеж.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text